Cat & Rina Be Natural Tofu kraikas katėms, 5,5 l

8,49 €

Prekės kodas: CAT0001
Aprašymas

Cat & Rina Be Natural Tofu kraikas katėms. Pagamintas iš 100% biologiškai skaidomo ir perdirbto sojos pupelių pluošto. Greitai sugeria drėgmę ir nemalonius kvapus. Kraikas sušoka į nedidelius gabalėlius, kuriuos lengva pašalinti. Tofu kraikas nelimpa prie katės pėdučių, tad jos lieka švarios, o kraikas neišsinešioja po namus. Galima saugiai nuleisti į tualetą.

Savybės:

  • 100% natūralus ir biologiškai skaidomas;
  • Nedulka;
  • Puikiai sugeria kvapus;
  • Sušoka į nedidelius gabalėlius;
  • Nelimpa prie pėdučių;
  • Galima nuleisti į tualetą.

Pakuotės užteks ilgiau, nes nebūtina keisti viso kraiko nauju. Užtenka pašalinti sušokusius gabalėlius ir įberti nedidelį kiekį naujo kraiko.

Naudojimo instrukcija

Įberkite iki 5 cm kraiko į švarią kačių kraiko dėžutę. Pašalinkite tik sušokusius gabalėlius ir juos pakeiskite nauju kraiku. Nuleiskite į tualetą tik po nedidelį kiekį kraiko. Didesnio kiekio nuleidimas gali užkimšti vamzdžius.

Svarbu: Produkto prarijimas gali sužeisti augintinį.

Sudedamosios dalys

Sudėtis: perdirbtas 100% biologiškai skaidomas sojos pupelių pluoštas.

Laikymas: laikyti sausoje ir vėsioje vietoje, ne ant tiesioginių saulės spindulių. Atidarius pakuotę laikyti sandariai. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Papildoma informacija
Prekės ženklasCat & Rina
KodasCAT0001

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.Privatumo politika

Prisijungti

Meniu

Palyginti0Mano įsiminti0

Jūsų krepšelis

Daugiau nėra prekių Jūsų krepšelyje