Apie mus

Super prekės - super augintiniams!

Kiekvieno mūsų augintinis yra išskirtinis ir unikalus. Kiekvienas iš jų pasižymi tik jam vienam būdingais pomėgiais, linksmu ir žaismingu ar meiliu ir ramiu charakteriu. Ir tik Jūs vieni, jo šeimininkai, pažįstate visas savybes, dėl kurių žinote, kad Jūsų augintinis – Super Augintinis.

Superaugintinis.lt – tai atsakingas ir profesionalus požiūris į augintinio priežiūrą. Geriausi mūsų draugai nusipelno tiek pat dėmesio, kiek ir mes. Jiems yra svarbi subalansuota mityba, prižiūrėtas kailis ir gera savijauta. Todėl mes siūlome kokybišką maistą, kruopščiai atrinktą profesionalią kosmetiką ir priežiūros priemones. Lengvai, ir vos keliais klavišų paspaudimais, rasite Jus dominančias prekes, o jei nerasite – parašykite mums! Dirbame tam, kad apsipirkti Jums būtų paprasta ir patogu, ir per itin trumpą laiką galėtumėte lepinti savo Super Augintinius.

Dirbame Jums. Nuolat peržiūrime asortimentą, ieškome naujų partnerių, deramės dėl konkurencingų kainų bei stengiamės, kad parduotuvėje rastumėte prekių visiems augintinio poreikiams, o apsipirkti galėtumėte drąsiai, neabejodami prekių kokybe bei kaina. Jūs, mūsų pirkėjai, esate tie, kurie įvertina šio darbo rezultatus, o Jūsų pasitikėjimas veda mus į priekį.

Bendradarbiaujame su didžiausiais tiekėjais Lietuvoje bei užsienio šalyse, siūlome tik žinomų prekinių ženklų produkciją. Superaugintinis.lt asortimente rasite ne tik rinkoje daug metų parduodamas ir visame pasaulyje gerai žinomas prekes, bet, taip pat, inovatyvius, nuolatos tobulinamus produktus. Naujausių tyrimų bei šiuolaikinių technologijų pagalba sukurti ir gaminami pašarai, kosmetika, kraikas ar žaislai ne tik palengvins kasdienę gyvūno priežiūrą, padės užtikrinti sveiką gyvenseną, bet ir praturtins augintinio gyvenimą, suteiks jam, o tuo pačiu ir Jums, džiaugsmo bei pilnatvės.

Didmeninė prekyba

MB Vitpeta – oficialus profesionalios Ispaniškos kosmetikos Petuxe atstovas Baltijos šalyse. Petuxe prekinis ženklas yra dalis Valquer Laboratories, daugiau nei 45 metus gaminančios profesionalią kosmetiką žmonėms. Petuxe produktų sudėtis yra veganiška, jų pagrindą sudaro natūralūs mineralinės bei augalinės kilmės ingredientai. Gamyboje naudojamas išgrynintas vanduo, o kosmetika nėra
testuojama su gyvūnais.

Daugiau informacijos apie prekinį ženką - www.petuxe.lt

Taip pat, Lietuvoje tiekiame profesionalią įrangą gyvūnų kirpykloms. Galime pasiūlyti kilnojamo aukščio vonias, kirpimo stalus, džiovinimo įrangą, narvus, profesionalius įrankius, tokius, kaip žirklės, šukos, šepečiai, trimingavimo priemonės ir kt. Atstovaujame Show Tech, Yento, Groom-X, Sentinel, Utsumi prekinius ženklus. Galime pasiūlyti daugiau nei 1000 prekių sklandžiam kasdieniam darbui užtikrinti.

Įsirenginėjate ar turite pilnai veikiančią kirpyklą, plečiate parduotuvės asortimentą, o gal atstovaujate veislyną?

Susisiekite su mumis info@superaugintinis.lt, tel: +370 643 45523.

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.Privatumo politika

Prisijungti

Meniu

Palyginti0Mano įsiminti0

Jūsų krepšelis

Daugiau nėra prekių Jūsų krepšelyje