Velvet Paw Tofu kraikas katėms su žaliosios arbatos ekstraktu, 6 l

6,99 €

  Išsiųsime per 1 darbo dieną.

Prekės kodas: VELV003
Aprašymas

Velvet Paw Tofu kraikas katėms su žaliosios arbatos ekstraktu – vienas naujausių natūralių kraikų rūšių, skirtų katėms. Pagamintas iš 100% natūralios žirnių ląstelienos, be jokių sintetinių  priedų ir dažiklių. Tofu kačių kraikas greitai sugeria drėgmę ir neutralizuoja nemalonius kvapus. Ypač švelnus jautrioms katės pėdutėms. Gavęs drėgmės šis kraikas sušoka į kietus grumstelius, kuriuos lengvai ir greitai pašalinsite iš katės tualeto. Dėl natūralios sudėties kraikas biologiškai skaidus ir tirpus vandenyje. Galima saugiai nuleisti į tualetą. Smulkios 2 mm granulės kačių šlapimą gali sugerti net per 1,5 sekundės, taip neleisdamos drėgmei pasiekti kačių tualeto apačios ir užkirsdamos kelią bakterijų dauginimuisi. Naudojimo ir valymo metu kraikas nedulka. Natūralus, iš žirnių ląstelienos pagamintas kraikas yra visiškai nekenksmingas aplinkai. Kraikas yra biologiškai skaidus, todėl jį galima kompostuoti ir naudoti kaip natūralią trąšą.

Kiekis: 2,6 kg / 6 l.

Naudojimo instrukcija

Įberkite 3 cm kraiko į švarią kačių kraiko dėžutę. Pašalinkite tik sušokusius gabalėlius ir juos pakeiskite nauju kraiku. Nuleiskite į tualetą tik po nedidelį kiekį kraiko. Didesnio kiekio nuleidimas gali užkimšti vamzdžius.

Jei nesate anksčiau naudoję Tofu kačių kraiko, galite pradžioje jį maišyti su senu kraiku. Jei ilgą laiką laikysite kraiką kačių tualete, sumažės jo dezodoruojantis poveikis. Todėl rekomenduojame reguliariai keisti visą kačių kraiką.

Svarbu: Produkto praryjimas gali sužeisti augintinį.

Sudedamosios dalys

Sudėtis: žirnių ląsteliena, krakmolas, kukurūzų miltai, kalio sorbatas, guaro derva.

Laikymas: laikyti sausoje ir vėsioje vietoje, ne ant tiesioginių saulės spindulių. Atidarius pakuotę laikyti sandariai. Laikyti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje.

Papildoma informacija
Prekės ženklasVelvet Paw
KodasVELV003

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.Privatumo politika

Prisijungti

Meniu

Palyginti0Mano įsiminti0

Jūsų krepšelis

Daugiau nėra prekių Jūsų krepšelyje