Groom-X Walk-In nerūdijančio plieno vonia šunų kirpykloms

1 899,99 €

Užsakoma prekė. Pristatymo terminas iki 30 d.d.

Norėdami užsakyti prekę, prašome susisiekti kontaktų skiltyje nurodytais kontaktais. Kaina nurodyta atsiimant iš sandėlio Vilniuje. Tiksli pristatymo kaina priklauso nuo pristatymo vietos.

Prekės kodas: 15GRX032
Aprašymas

Groom-X Walk-In Inox nerūdijančio plieno vonia su rampa šunų kirpykloms. Vonia pagaminta iš 1.2 mm storio, SS304 klasės nerūdijančio plieno. Iš aukštos kokybės medžiagų pagaminta vonia yra atspari korozijai, pritaikyta intensyviam naudojimui. Ilgaamžė vonia tarnaus ilgai, nebijant, kad bėgant laikui surūdys.

Vonia turi 3 aukštas sienas, apsaugančias nuo aptaškymo vandeniu. Užlenkiamos sienelės leidžia prie gyvūno vonioje prieiti iš visų pusių. Priekinėje dalyje įmontuotos pakeliamos durys, kurios sandariai užsidaro ir neleidžia pratekėti vandeniui. Ant galinės sienelės išdėstytų 3 žiedų pagalba gyvūną galite patogiai prisegti.

Komplektacijoje esanti rampa leidžia gyvūnui patogiai įlipti į vonią. Rampos apačioje esančių ratukų pagalba ją lengvai pastumsite po vonia. Komplektacijoje esanti papildoma platforma palengvina darbą su mažesnių veislių šunimis. Vonios pagrindą dengia plastikinės grotelės. Groteles galima išimti, todėl vonios priežiūra yra lengva ir patogi.

Savybės

Vonios išmatavimai: 127x67x41 cm (plotis x gylis x aukštis)

Aukštis nuo žemės iki vonios pagrindo: 56 cm

Priekinės sienelės aukštis: 41cm

Galinės sienelės aukštis (pilnas, atlenktos): 81 cm

Pilnas vonios aukštis nuo žemės iki galinės sienelės viršaus: 137 cm

Vonios medžaga: nerūdijantis plienas

Plastikinės platformos išmatavimai: 60x60x18 cm

Nuotekų angos lokacija: kairėje

Vonioje įrengtos angos vandens įvadams ir nuotekų sistemai. Komplektacijoje yra montavimui reikalingi priedai.

Komplektacija

Groom-X Walk-In Tub nerūdijančio plieno vonia, rampa su ratukais, plastikinė platforma, plastikinės išimamos grotelės, montavimo priedai.

Dėmesio! Maišytuvas ir dušo galvutė į komplektaciją neįeina.

Papildoma informacija
Prekės ženklasGroom-X
Kodas15GRX032

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.Privatumo politika

Prisijungti

Meniu

Palyginti0Mano įsiminti0

Jūsų krepšelis

Daugiau nėra prekių Jūsų krepšelyje