Show Tech Ultra Pro labai tankus trimingavimo peilis

19,99 €

  Išsiųsime per 1 darbo dieną.

Prekės kodas: 23STE018
Aprašymas

Show Tech Ultra Pro labai tankus trimingavimo peilis kailio pešimui. Labai tankus trimingavimo peilis pasižymi smulkiais tarpais tarp dantukų. Peilis skirtas tikslumo reikalaujančiam darbui, nedidelių zonų trimingavimui bei dailinimui. Puikiai tinka ausų pešimui, snukučio ar kaklo sričiai bei labai smulkiam ar trapiam kailiui.

Show Tech Ultra Pro trimingavimo peilis pagamintas iš grūdinto plieno. Peilis šlifuojamas ir poliruojamas rankomis, taip užtikrinant, kad peiliuose nebūtų aštrių briaunų, galinčių pažeisti ar pjauti kailį. Trimingavimo peilio rankena pagaminta iš kietmedžio. Ergonomiško dizaino ir formos rankena užtikrina patogų trimingavimo peilio naudojimą bei sumažina nuovargį rankoje. Show Tech Ultra Pro trimingavimo peiliai pasižymi aukšta kokybe bei ilgaamžiškumu.

Svarbu: Teisingai atliekama trimingavimo procedūra nežaloja augintinio. Pilnai išaugę negyvi plaukai yra pasiruošę iškristi ir iš augintinio odos turi nesunkiai išsipešti.

Naudojimo instrukcija

Rekomenduojame trimingavimo procedūrą atlikti augintinio neišmaudžius. Išmaudyto augintinio kailis tampa minkštesnis, jį sunkiau suimti. Norint efektyviai atlikti trimingavimo procedūrą, svarbus geras sukibimas su kailiu. Į pagalbą galima pasitelkti trimingavimo pudrą.

Poplaukio šalinimas. Viena ranka laikykite trimingavimo peilį, kaip laikytumėte įprastas šukas. Kitos rankos nykščio pagalba tvirtai prispauskite odą ir lengvais judesiais, nespaudžiant prie odos, šukuokite peiliu per plaukus plaukų augimo kryptimi, tokiu būdu iššukuojant poplaukį. Kartokite, kol nebeliks poplaukio, kurį galėtumėte iššukuoti. Atsiradus odos paraudimui ar sudirgimui, nedelsiant nutraukite procedūrą.

Trimingavimas. Rankos delne laikydami trimingavimo peilį, suimkite norimus išpešti plaukus tarp trimingavimo peilio aštrios dalies ir nykščio, bei greitais, trumpais judesiais išpeškite plaukus. Kartokite, kol pasieksite norimą rezultatą. Triminguojant, nelenkite rankos per riešą, nes peilis plaukus nupjaus, vietoje to, kad išpeštų. Taip pat, tiesiai laikoma ranka sumažins riešo sąnario apkrovą ir nuovargį.

Svarbu: Atsargiai naudoti prie laisvesnės odos, prie odos sulenkimų vietų, aplink spenelius, ausis, akis, lytinius organus, letenas ir kitas jautrias vietas. Vienu metu peškite tik nedidelį kiekį plaukų. Trimingavimo peilyje yra aštrių dalių, todėl šio įrankio neturėtų naudoti vaikai. Laikykite vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje.

Savybės

Dantukų kiekis: 33 vnt

Rankenos ilgis: 10 cm

Peilio ilgis: 4.2

Visas ilgis: 14.2 cm

 

Papildoma informacija
Prekės ženklasShow Tech
Kodas23STE018

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.Privatumo politika

Prisijungti

Meniu

Palyginti0Mano įsiminti0

Jūsų krepšelis

Daugiau nėra prekių Jūsų krepšelyje