Show Tech antpirščiai trimingavimui, L, balti, 100 vnt

3,79 €

  Išsiųsime per 1 darbo dieną.

Prekės kodas: 23STE029
Aprašymas

Show Tech trimingavimo antpirščiai kailiui pešti. Antpirščiai padeda tvirčiau suimti pešamą kailį ir saugo pirštų odą nuo dirginimo bei pūslių susidarymo. Kadangi trimingavimo antpirščiai yra pagaminti iš natūralaus latekso, jie yra itin ploni ir netrukdo pirštais užčiuopti pešamo kailio struktūros. Tai leidžia itin efektyviai triminguoti šuns kailį nežeidžiant jo odos bei saugant sveiką kailį.

Show Tech trimingavimo antpirščiai puikiai tinka parodinio šuns kailio priežiūrai, kai kiekvienas plaukas yra svarbus. Antpirščiai padeda išpešti plaukus per visą ilgį, jų nenutraukiant bei nepažeidžiant. Taip pat tinka norint atstatyti pažeistą kailį, kai augintinio kailis buvo nukirptas ar pešamas naudojant aštrų trimingavimo peilį. Reguliariai, nuo pat šaknų išpešant minkštus, silpnus plaukus, plauko folikule atsiras vietos užaugti sveikiems plaukams.

Savybės:

  • Pagaminti iš natūralaus latekso;
  • Apsaugo pirštų odą pešant gyvūnų plaukus rankomis;
  • Nežeidžia šunų odos bei kailio;
  • Padeda atstatyti pažeistą kailį;
  • Puikiai tinka pešti plaukams iš augintinio ausų vidinės dalies.

Svarbu: Teisingai atliekama trimingavimo procedūra nežaloja augintinio. Pilnai išaugę negyvi plaukai yra pasiruošę iškristi ir iš augintinio odos turi nesunkiai išsipešti.

Naudojimo instrukcija

Patogiam naudojimui pasirinkite Jums tinkamą dydį. Rekomenduojame trimingavimo procedūrą atlikti augintinio neišmaudžius. Išmaudyto augintinio kailis tampa minkštesnis, jį sunkiau suimti. Norint efektyviai atlikti trimingavimo procedūrą, svarbus geras sukibimas su kailiu. Į pagalbą galima pasitelkti trimingavimo pudrą.

Trimingavimas. Užmaukite antpiršius ant nykščio ir rodomojo piršto. Suglauskite šių pirštų galiukus imituodami žnyples. Kitos rankos pagalba, naudodamiesi šepečiu ar tiesiog pirštais pakelkite plaukus norimoje pešti vietoje. Ta pačia ranka, aukščiau šios vietos tvirtai suimkite gyvūno odą ir pirštais peškite plaukus plaukų augimo kryptimi. Vienu metu peškite tik nedidelį kiekį plaukų.

Tais atvejais, kai triminguojamas itin pažeistas kailis, norint pasiekti dar geresnį sugibimą su plaukais, rekomenduojame naudoti trimingavimo kreidą ar trimingavimo kreidos pudrą.

Savybės

Kiekis: 100 vnt.

Dydis: L

Apimtis: 2 cm

Spalva: balta

Skirta: Vienkartiniam naudojimui

 

Papildoma informacija
Prekės ženklasShow Tech
Kodas23STE029

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.Privatumo politika

Prisijungti

Meniu

Palyginti0Mano įsiminti0

Jūsų krepšelis

Daugiau nėra prekių Jūsų krepšelyje