Simple Solution šunų kvapų ir dėmių valiklis, 750 ml

6,79 € 7,99 €

Prekės kodas: SIMP012
Aprašymas

Simple Solution Stain & Odour Remover šunų kvapų ir dėmių valiklis. Sudėtyje esantis Pro-Bacteria kompleksas gamina fermentus, kurie efektyviai šalina kvapus, šlapimo, išmatų ir kitas naminių gyvūnų paliktas dėmes. Valiklis padeda išvalyti net ir įsisenėjusias dėmes, bei užkerta kelią ženklinimui. Puikiai tinka kilimams, kilimėliams, apmušalams, audiniams, čiužiniams ir kitoms vandeniui atsparioms medžiagoms.

Naudojimo instrukcija

Prieš naudojaimą: Gerai suplakite valiklį ir išbandykite mažame plote spalvos atsparumui nustatyti. Nenaudoti ant odinių paviršių.

Naudojimas: Pašalinkite šlapimo ar kitų skysčių perteklių. Apipurkškite dėmę, padengiant visą jos plotą. Palaukite 10 minučių ir nusausinkite plotą popierine servetėle. Leiskite išdžiūti natūraliai, tai gali užtrukti 24-48 valandas. Jei reikia, naudokite pakartotinai.

Svarbu: Vengti patekimo į akis. Jei taip atsitiktų, praplaukite vandeniu. Atsiradus dirginimui, kreipkitės į gydytoją.

Sudedamosios dalys

Sudėtyje yra: Fragrances, hexyl cinnamal, bronopol, 1,2-Benzisothiazolin-3-one.

Laikymas: sausoje ir vėsioje vietoje, apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių. Laikyti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje.

Papildoma informacija
Prekės ženklasSimple Solution
KodasSIMP012

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.Privatumo politika

Prisijungti

Meniu

Palyginti0Mano įsiminti0

Jūsų krepšelis

Daugiau nėra prekių Jūsų krepšelyje