Out! Dog kvapų ir dėmių valiklis, 750 ml

6,99 €

Prekės kodas: OUT0001
Aprašymas

Out! Dog purškiama priemonė šunų kvapui ir dėmėms naikinti. Puikiai pašalina kvapus ir padeda išvalyti net ir įsisenėjusias dėmes. Produktas sukurtas specialiai naminių gyvūnų paliktų dėmių ir kvapų šalinimui. Apsaugo nuo pakartotinio žymėjimo. Puikiai tinka bet kokiam, atspariam vandeniui, paviršiui: kilimėliai, kilimai, apmušalai, įvairūs audiniai, plytelės, plastikas, vinilas, betonas, čiužiniai ir t.t. Be agresyvių veikliųjų medžiagų. Saugu naudoti šalia augintinių ir vaikų.

Naudojimo instrukcija

Gerai suplakite valiklį ir išbandykite mažame plote spalvos atsparumui nustatyti. Apipurkškite dėmę, padengiant visą jos plotą. Palaukite 10 minučių ir nusausinkite plotą popierine servetėle. Leiskite išdžiūti natūraliai, tai gali užtrukti 24-48 valandas. Jei reikia, naudokite pakartotinai.

Saugu naudoti kilimams, baldams, drabužiams ir kitoms vandeniui atsparioms medžiagoms.

Nenaudokite ant vilnonių ir odinių paviršių.

Svarbu: Vengti patekimo į akis. Jei taip atsitiktų, praplaukite vandeniu. Atsiradus dirginimui, kreipkitės į gydytoją.

Laikymas: sausoje ir vėsioje vietoje, apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių. Laikyti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje.

Papildoma informacija
Prekės ženklasOut!
KodasOUT0001

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.Privatumo politika

Prisijungti

Meniu

Palyginti0Mano įsiminti0

Jūsų krepšelis

Daugiau nėra prekių Jūsų krepšelyje