Out! šlapimo kvapo ir dėmių valiklis, 1000 ml kaina
  • Išparduota
Out! šlapimo kvapo ir dėmių valiklis, 1000 ml kaina

Out! šlapimo kvapo ir dėmių valiklis, 1000 ml

6,99 €

Išparduota
Prekės kodas: OUT0002
Aprašymas

Out! priemonė šunų ir kačių šlapimo kvapo ir dėmių naikinimui. Valiklis pagamintas naudojant fermentinę technologiją, kurios dėka šlapimo dėmės ir kvapai panaikinami visam laikui. Puikiai išvalo net ir įsisenėjusias dėmes. Apsaugo nuo pakartotinio žymėjimo. Puikiai tinka bet kokiam, atspariam vandeniui, paviršiui: kilimėliai, kilimai, apmušalai, įvairūs audiniai, plytelės, plastikas, vinilas, betonas, čiužiniai ir t.t. Be agresyvių veikliųjų medžiagų. Saugu naudoti šalia augintinių ir vaikų.

Naudojimo instrukcija

Pašalinkite kietas ar skystas atliekas nuo norimo valyti paviršiaus. Gerai suplakite valiklį ir išbandykite mažame plote spalvos atsparumui nustatyti. Užpilkite ant dėmės, padengiant visą jos plotą. Palaukite 10 minučių ir nusausinkite plotą popierine servetėle. Leiskite išdžiūti natūraliai, tai gali užtrukti 24-48 valandas. Jei reikia, naudokite pakartotinai.

Saugu naudoti kilimams, baldams, drabužiams ir kitoms vandeniui atsparioms medžiagoms.

Nenaudokite ant vilnonių ir odinių paviršių.

Svarbu: Vengti patekimo į akis. Jei taip atsitiktų, praplaukite vandeniu. Atsiradus dirginimui, kreipkitės į gydytoją.

Laikymas: sausoje ir vėsioje vietoje, apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių. Laikyti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje.

Papildoma informacija
Prekės ženklasOut!
KodasOUT0002

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.Privatumo politika

Prisijungti

Meniu

Palyginti0Mano įsiminti0

Jūsų krepšelis

Daugiau nėra prekių Jūsų krepšelyje