Show Tech Universal Soft Slicker minkštas šepetys, L

11,49 €

  Išsiųsime per 1 darbo dieną.

Prekės kodas: 25STE010
Aprašymas

Show Tech Universal Soft Slicker minkštas šepetys šunims ir katėms. Šepetys yra lengvas, pagamintas iš tvirto ABS plastiko, ergonomiška rankena yra padengta neslystančia medžiaga. Lenkta šepečio forma padeda pasiekti sunkiai prieinamas vietas. Adatėlės yra pagamintos iš nerūdijančio plieno, lenktais galiukais. Minkšta pagalvėlė užtikrina adatėlių amortizaciją, todėl nepažeidžia kailio. Adatėlės yra išdėstytos itin tankiai, todėl šepetys yra idealus džiovinant kailį. Universalus šepetys skirtas didelių veislių šunims ir katėms.

Šunų šukavimo rekomendacijos

Ilgaplaukiai šunys: švelniai šukuokite lengvais, ilgais judesiais nuo šaknų iki pat plaukų galiukų, kad išvengtumėte plaukų lūžinėjimo ir elektrinimosi. Norint pasiekti geriausią rezultatą, šukuokite kailį sluoksniais. Pradėkite nuo apatinio, atskirto sluoksnio, ranka prilaikydami viršutinius, nešukuotus plaukus. Šukuokite dalindami po sluoksnį, kol iššukuosite visą kailį.

Garbanoti šunys: šukuokite plaukų augimo kryptimi, tuomet šukuokite prieš plaukų augimo kryptį, lengvais, ilgais judesiais.

Šiurkščiaplaukiai šunys: šukuokite plaukų augimo kryptimi, tuomet šukuokite prieš plaukų augimo kryptį, jei norite pašalinti sąvėlas ir negyvus plaukus.

Po šukavimo šepečiu, retomis šukomis patikrinkite ar neliko sąvėlų.

Universal Soft šepetys puikiai tinka šukuoti kailį džiovinimo metu. Šukuokite lengvais, ilgais judesiais plaukų augimo kryptimi ir prieš palukų augimo kryptį. Šukuokite lėtai, kad išvengtumėte kailio elektrinimosi. Jei kailis yra itin susivėles, iššukuokite sąvėlas kartu naudojant Show Tech Mat Buster sąvėlų pjaustyklę. Siekiant išvengti sąvėlų susidarymo, reguliariai maudykite augintinį, naudokite kondicionierių ir šukuokite kailį kiekvieną dieną.

Savybės

Dydis: L

Rankenos ilgis: 11 cm

Adatėlių ilgis: 12 mm

Visas ilgis: 19 cm

Papildoma informacija
Prekės ženklasShow Tech
Kodas25STE010

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.Privatumo politika

Prisijungti

Meniu

Palyginti0Mano įsiminti0

Jūsų krepšelis

Daugiau nėra prekių Jūsų krepšelyje