Yento Mega Pin Tangle Teaser Slicker šepetys tankiam kailiui, L

24,99 €

  Išsiųsime per 1 darbo dieną.

Prekės kodas: 25YEN006
Aprašymas

Yento Mega Pin Tangle Teaser Slicker šepetys tankiam kailiui, L dydžio. Unikalus šepetys su specialaus dizaino dantukais ir itin tvirta pagalvėle, sukurtas greitai ir efektyviai iššukuoti sąvėlas tankiame, garbanotame ir sunkiai šukuojamame kailyje. Šepečio dizainas kurtas galvojant apie itin tankų ir sunkiai šukuojamą rusų terjero kailį. Tangle Teaser šepetys turi mažesnį kiekį dantukų, todėl šukuojant tankų kailį jaučiamas mažesnis kailio pasipriešinimas. Ypač lengvas profesionalus šepetys su ergonomiško dizaino rankena sumažina rankos ir riešo nuovargį šukuojant.

Šunų šukavimo rekomendacijos

Ilgaplaukiai šunys: švelniai šukuokite lengvais, ilgais judesiais nuo šaknų iki pat plaukų galiukų, kad išvengtumėte plaukų lūžinėjimo ir elektrinimosi. Norint pasiekti geriausią rezultatą, šukuokite kailį sluoksniais. Pradėkite nuo apatinio, atskirto sluoksnio, ranka prilaikydami viršutinius, nešukuotus plaukus. Šukuokite dalindami po sluoksnį, kol iššukuosite visą kailį.

Garbanoti šunys: šukuokite plaukų augimo kryptimi, tuomet šukuokite prieš plaukų augimo kryptį, lengvais, ilgais judesiais.

Šiurkščiaplaukiai šunys: šukuokite plaukų augimo kryptimi, tuomet šukuokite prieš plaukų augimo kryptį, jei norite pašalinti sąvėlas ir negyvus plaukus.

Po šukavimo šepečiu, retomis šukomis patikrinkite ar neliko sąvėlų.

Džiovinant šukuokite lengvais, ilgais judesiais plaukų augimo kryptimi ir prieš palukų augimo kryptį. Šukuokite lėtai, kad išvengtumėte kailio elektrinimosi. Jei kailis yra itin susivėles, iššukuokite sąvėlas kartu naudojant Show Tech Mat Buster sąvėlų pjaustyklę. Siekiant išvengti sąvėlų susidarymo, reguliariai maudykite augintinį, naudokite kondicionierių ir šukuokite kailį kiekvieną dieną.

Savybės

Dydis: L

Rankenos ilgis: 11 cm

Adatėlių ilgis: 2.6 cm

Visas ilgis: 19 cm

Plotis: 10.5 cm

Papildoma informacija
Prekės ženklasYento
Kodas25YEN006

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.Privatumo politika

Prisijungti

Meniu

Palyginti0Mano įsiminti0

Jūsų krepšelis

Daugiau nėra prekių Jūsų krepšelyje