Frank's Universal kietas šepetys šunims, M

11,49 €

  Išsiųsime per 1 darbo dieną.

Prekės kodas: 25FRA004
Aprašymas

Frank's Universal Standard kietas šepetys šunims. Klasikinis, Vokietijoje sukurto dizaino šepetys yra itin populiarus ir pripažintas šunų augintojų bei profesionalų. Frank's Universal Standard kietas šepetys yra skirtas visiems, netrumpaplaukių veislių šunims. Šepečio darbinė dalis yra lenkta, o adatėlės tvirtos, todėl šepetys labiausiai tinka kasdienei storo, likusio veltis, tankaus ar garbanoto kailio šunų priežiūrai. Taip pat puikiai tinka sąvėloms šukuoti ar šalinti negyvą kailį.

Šunų šukavimo rekomendacijos

Frank's Universal kietas, M dydžio šepetys yra rekomenduojamas tankaus, linkusio veltis ar garbanoto kailio, mažų ir vidutinių veislių šunims arba mažesnėms zonoms šukuoti. Didelių veislių šunims yra rekomenduojama rinktis L dydžio šepetį.

Ilgaplaukiai šunys: švelniai šukuokite lengvais, ilgais judesiais nuo šaknų iki pat plaukų galiukų, kad išvengtumėte plaukų lūžinėjimo ir elektrinimosi. Norint pasiekti geriausią rezultatą, šukuokite kailį sluoksniais. Pradėkite nuo apatinio, atskirto sluoksnio, ranka prilaikydami viršutinius, nešukuotus plaukus. Šukuokite dalindami po sluoksnį, kol iššukuosite visą kailį.

Garbanoti šunys: šukuokite plaukų augimo kryptimi, tuomet šukuokite prieš plaukų augimo kryptį, lengvais, ilgais judesiais.

Šiurkščiaplaukiai šunys: šukuokite plaukų augimo kryptimi, tuomet šukuokite prieš plaukų augimo kryptį, jei norite pašalinti sąvėlas ir negyvus plaukus.

Po šukavimo šepečiu, retomis šukomis patikrinkite ar neliko sąvėlų.

Džiovinant šukuokite lengvais, ilgais judesiais plaukų augimo kryptimi ir prieš palukų augimo kryptį. Šukuokite lėtai, kad išvengtumėte kailio elektrinimosi. Jei kailis yra itin susivėlęs, iššukuokite sąvėlas kartu naudojant Show Tech Mat Buster sąvėlų pjaustyklę. Siekiant išvengti sąvėlų susidarymo, reguliariai maudykite augintinį, naudokite kondicionierių ir šukuokite kailį kiekvieną dieną.

Savybės

Dydis: M

Rankenos ilgis: 10 cm

Adatėlių ilgis: 1.2 cm

Visas ilgis: 16.2 cm

Plotis: 10.5 cm

 

Papildoma informacija
Prekės ženklasOscar Frank Universal
Kodas25FRA004

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.Privatumo politika

Prisijungti

Meniu

Palyginti0Mano įsiminti0

Jūsų krepšelis

Daugiau nėra prekių Jūsų krepšelyje