Yento Mega Pin Slicker Brush šepetys, L

22,99 €

  Išsiųsime per 1 darbo dieną.

Prekės kodas: 25YEN002
Aprašymas

Yento Mega Pin Slicker Brush šepetys, L dydžio. Aukštos kokybės, ypač lengvas profesionalus šepetys su ilga, ergonomiško dizaino rankena. Šepetys sukurtas darbui su sunkiau šukuojamu kailiu. Dėl tvirtos pagalvėlės ir ypatingai ilgų, net 2.6 cm ilgio dantukų, šepetys iššukuoja ilgą ir tankų kailį. Ypač lenkta šepečio forma leidžia dirbti sunkiai pasiekiamose vietose.

Šis šepetys yra itin efektyvus dirbant su sunkiai šukuojamu kailiu, dėl to norimą rezultatą galima pasiekti greičiau nei naudojant kitus šepečius.

Šunų šukavimo rekomendacijos

Ilgaplaukiai šunys: švelniai šukuokite lengvais, ilgais judesiais nuo šaknų iki pat plaukų galiukų, kad išvengtumėte plaukų lūžinėjimo ir elektrinimosi. Norint pasiekti geriausią rezultatą, šukuokite kailį sluoksniais. Pradėkite nuo apatinio, atskirto sluoksnio, ranka prilaikydami viršutinius, nešukuotus plaukus. Šukuokite dalindami po sluoksnį, kol iššukuosite visą kailį.

Garbanoti šunys: šukuokite plaukų augimo kryptimi, tuomet šukuokite prieš plaukų augimo kryptį, lengvais, ilgais judesiais.

Šiurkščiaplaukiai šunys: šukuokite plaukų augimo kryptimi, tuomet šukuokite prieš plaukų augimo kryptį, jei norite pašalinti sąvėlas ir negyvus plaukus.

Po šukavimo šepečiu, retomis šukomis patikrinkite ar neliko sąvėlų.

Džiovinant šukuokite lengvais, ilgais judesiais plaukų augimo kryptimi ir prieš palukų augimo kryptį. Šukuokite lėtai, kad išvengtumėte kailio elektrinimosi. Jei kailis yra itin susivėlęs, iššukuokite sąvėlas kartu naudojant Show Tech Mat Buster sąvėlų pjaustyklę. Siekiant išvengti sąvėlų susidarymo, reguliariai maudykite augintinį, naudokite kondicionierių ir šukuokite kailį kiekvieną dieną.

Savybės

Dydis: L

Rankenos ilgis: 11 cm

Adatėlių ilgis: 2.6 cm

Visas ilgis: 19 cm

Plotis: 10.5 cm

Papildoma informacija
Prekės ženklasYento
Kodas25YEN002

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.Privatumo politika

Prisijungti

Meniu

Palyginti0Mano įsiminti0

Jūsų krepšelis

Daugiau nėra prekių Jūsų krepšelyje