Nina Ottosson Hide N' Slide interaktyvus žaislas šunims, rudas

18,69 € 21,99 €

  Išsiųsime per 1 darbo dieną.

Prekės kodas: NIN0003
Aprašymas

Nina Ottosson Hide N' Slide interaktyvus žaislas šunims. Įtraukia augintinį į linksmą veiklą, kovoja su nuoboduliu ir skatina mokytis.

NAUJAS MOKYMOSI BŪDAS: Nina Ottosson Hide N' Slide yra vienas naujausių ir universaliausių mokymosi būdų. Interaktyvus žaislas kiekvieną kartą žaidžiant pateikia naujų iššūkių Jūsų augintiniui.

KAIP ŽAISTI: Sudėkite skanėstus į apvalius blokus ir pagrindo skyrelius, juos uždenkite tam skirtomis dalimis. Parodykite augintiniui kaip žaidimas veikia ir paskatinkite ieškoti skanėstų.

LINKSMA VEIKLA: Interaktyvus žaislas yra puikus ir linksmas būdas sudominti augintinį. Padeda išvengti nuobodulio ir destruktyvaus elgesio.

BE ATSKIRŲ DALIŲ: Žaisle nėra jokių atskirų ir nuimamų dalių. Patvari konstrukcija leis augintiniui saugiai mėgautis žaislu.

ŠALDYMAS: Sumaišykite konservus ar sausą maistą su vandeniu ir dėkite į pagrindo skyrelius. Įdėkite žaislą į šaldiklį. Tai puikus pasirinkimas karštam orui.

LENGVA PRIŽIŪRĖTI: Plaukite rankomis šiltu vandeniu ir muilu. Leiskite išdžiūti.

SVARBU: Žaiskite kartu, nepalikite augintinio be priežiūros, neleiskite graužti žaislo.

Tinka visų veislių ir amžiaus šunims.

Sudėtingumo lygis: 2

Nina Ottosson interaktyvūs žaislai yra skirstomi į 4 sudėtingumo lygius:

  • Lengvas – 1 lygis. Skirta pradedantiesiems, jauniems šunims, kurie dar nėra žaidę su interaktyviais žaislais. Tinka išsiaiškinti ar augintinį domina tokia veikla. Galima naudoti kaip lėto valgymo priemonę.
  • Vidutinis – 2 lygis. Tinka visiems šunims, kurie mėgaujasi interaktyvių žaislų teikiamu džiaugsmu.
  • Pažengęs – 3 lygis. Skirta šunims, kurie jau visiškai perprato 2 lygio žaislus ir nori daugiau iššūkių.
  • Ekspertas – 4 lygis. Skirta tikriems interaktyvių žaislų entuziastams, kurie perprato 3 lygio žaislus ir nori tapti tikrais ekspertais.

Savybės

Pagrindo dydis: 33 x 33 cm

Aukštis: 5 cm

Spalva: Ruda

Papildoma informacija
Prekės ženklasNina Ottosson
KodasNIN0003

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.Privatumo politika

Prisijungti

Meniu

Palyginti0Mano įsiminti0

Jūsų krepšelis

Daugiau nėra prekių Jūsų krepšelyje