Show Tech Ear Care priemonė ausims valyti, 250 ml

9,99 €

  Išsiųsime per 1 darbo dieną.

Prekės kodas: 54STE009
Aprašymas

Show Tech Ear Care priemonė ausims valyti. Tinkama šunų ausų priežiūra yra itin svarbi. Nuolatinė ausų higiena gali padėti sumažinti infekcijų riziką. Show Tech Ear Care ausų valymo priemonė yra ne tik svarbus produktas naudojimui namuose, bet ir privaloma priemonė gyvūnų kirpykloms. Norint suteikti aukščiausio lygio paslaugas, yra būtina pasirūpinti kirpykloje besilankančių šunų ausų sveikata.

Augalinės kilmės aliejų pagrindu paremtos sudėties priemonė natūraliai atlaisvina bei išskaido šuns ausies kanale susikaupusius nešvarumus, padeda juos pašalinti ir palaikyti ausis švarias. Show Tech Ear Care priemonė panaikina nemalonius kvapus ir sumažina infekcijos riziką. Naudojant šią priemonę, ausis išvalysite greitai ir efektyviai, dėl ko šuns priežiūros procesas taps malonesnis tiek Jums, tiek gyvūnui.

Savybės:

  • Užtikrina tinkamą ausų higieną;
  • Panaikina nemalonius kvapus;
  • Sumažina ausų infekcijos riziką;
  • Greitas, efektyvus ir saugus ausų valiklis.

Naudojimo instrukcija

Tinkama naudoti kasdien, išskyrus kai ausys yra sudirgę, paraudę bei patinę ar matoma infekcija. Tokiu atveju rekomenduojame kreiptis į veterinarą.

Įlašinkite kelis lašus į išorinę ausies landą. Švelniai pamasažuokite 30s. Palaukite, kol priemonė išskaidys nešvarumus. Išvalykite vatos diskeliu. Jei reikia pakartokite.

Sudedamosios dalys

Sudėtis: Aqua, Alcohol Denat., Boric Acid, Salicylic Acid, Eucalyptus Globulus Leaf Oil.

Laikymas: laikyti pakuotę sandariai uždarytą, vėsioje ir sausoje vietoje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Laikyti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje.

Savybės

Talpa: 250 ml

Papildoma informacija
Prekės ženklasShow Tech
Kodas54STE009

Ši svetainė naudoja slapukus, kurie reikalingi tam, kad ši svetainė veiktų tinkamai, ir yra išsaugomi jūsų įrenginyje.Privatumo politika

Prisijungti

Meniu

Palyginti0Mano įsiminti0

Jūsų krepšelis

Daugiau nėra prekių Jūsų krepšelyje